Idealne rozwiązanie pozwalające oszczędzać energię w Twoim domu.

Odpowiednia wentylacja utrzymuje Twój dom w dobrej kondycji i zapobiega rozwojowi niepożądanych mikroorganizmów. Jest to szczególnie ważne w budynkach docieplonych i ze szczelną stolarką
drzwiową i okienną. Wietrzenie przez otwieranie okien wiąże sie z dużą stratą energii. Można temu zapobiec stosując rekuperator Marley, który odzyskuje ciepło z usuwanego zużytego powietrza i ogrzewa nim świeże, pobierane z zewnątrz.

Doskonały klimat: w salonie, sypialni, itd.
Zdrowy dom: bez wilgoci, bez pleśni.
Oszczędność energii: aż do 85 % odzysku ciepła.

2 tryby działania:

  • TRYB POJEDYNCZY
    Zużyte ciepłe powietrze jest wytłaczane przez 70 sekund z pomieszczenia na zewnątrz, ogrzewając przy okazji element ceramiczny. Następnie urządzenie zmienia kierunek tłoczenia: teraz świeże powietrze płynie z zewnątrz do środka i jest przy okazji ogrzewane przez ciepło zmagazynowane w elemencie ceramicznym.
  • TRYB DIALOG
    Podczas pracy jednego urządzenia które zapewnia dopływ świeżego powietrza, drugie tłoczy zużyte ciepłe powietrze na zewnątrz. W trakcie tego procesu energia cieplna ze zużytego powietrza jest magazynowana w elemencie ceramicznym. Po 70 sekundach wentylatory zmieniają kierunek tłoczenia: wzajemne dostosowanie funkcji urządzeń odbywa się automatycznie drogą radiową.:
BIURO OŚWIĘCIM

+33 843 04 65

Biuro Radom

+48 369 99 69